Дорогі друзі!

Щиро вітаю викладачів, студентів, усіх, хто пов’язав свою долю з освітою та наукою, з Днем знань.

Особливі мої вітання – першокурсникам, які стали студентами УДПУ. Ви зробили правильний вибір, і колектив закладу докладе всіх зусиль, щоб переконати вас у цьому. Наша Альма матер – один з кращих педагогічних університетів України, славна історія якого розпочалася 80 років тому, а сьогодення наповнене вагомими здобутками на теренах освіти і науки. Високий науковий авторитет колективу університету, якість освітніх послуг, які надає наш навчальний заклад, перетворили колишній Інститут соціального виховання у центр освіти, науки і культури регіону.

Бажаю всьому колективу університету міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів у роботі та навчанні.

З повагою,

в. о. ректора