Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Вітаємо із Днем Незалежності – світлим святом Української Державності!

Це день, коли варто думати про майбутнє, про наступні покоління, про нашу відповідальність перед історією, адже це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за державність і нині виборюють на полі бою наші сучасники, наші Захисники.

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за рідну державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях. І нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Слава Україні!
Ректор Олександр БЕЗЛЮДНИЙ