На факультеті української філології відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2012 року (денне і заочне відділення).

Розпочала урочисті збори декан факультету української філології, кандидат педагогічних наук, доцент Валентина Коваль. Зі словами привітання виступив перший проректор професор Олександр Безлюдний.

Від випускників нинішнього року пролунали слова вдячності викладачам факультету. З напутніми побажаннями виступили батьки випускників. Учасників і гостей свята привітали українськими народними піснями «Ой ти, дубе» та «В’язанка» народний аматорський колектив «Софія»; хореографічну композицію «На ярмарці» подарував ансамбль народного танцю «Яворина».

Прозвучали пісні у виконанні студентів факультету української філології Ірини Воронкової та Юлії Кибальчук; хореографічну композицію «Сонце Іспанії» виконав ансамбль сучасного танцю «Візаві».