На День Хіміка, який традиційно проводиться на природничо-географічному факультеті, 25-26 травня науковцями кафедри хімії та екології був проведений науково-методичний семінар за участі викладачів та студентів Уманської філії Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу (УФЧКЕПК). Організаторами виступили зав. кафедри хімії та екології, професор Совгіра С.В., к.х.н., доц. Валюк В.Ф., к.п.н., доц.. Горбатюк Н.М., викладач Цимбалюк В.В., викладач хімії УФЧКЕПК Коваль А.А.

Програма заходу включала проведення хімічного брейн-рингу «Допитливий хімік» між командами студентів природничо-географічного факультету УДПУ та технологічного факультету УФЧКЕПК.

Завершився День Хіміка спільною екскурсією студентів та викладачів навчальних закладів до ливарного цеху «Уманьферммаш» для ознайомлення із технологічними процесами у хімічному виробництві.

Організатори заходу дякують всім викладачам та студентам, які взяли участь у проведенні Дня Хіміка.