21 травня кафедра хімії та екології УДПУ спільно з викладачами хімії Уманської філії Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу провела методичний семінар, приурочений до дня хіміка «Екохім – 2012».

Учасників семінару гостинно вітали господарі Любченко Валентина Володимирівна, Худолій Валентина Петрівна, які поділилися з учасниками семінару досвідом використання інтерактивних методів проведення експериментальних досліджень в хімії.

Під час проведення семінару учасники були не просто пасивними слухачами, а й самі брали активну участь у заході: виконували різноманітні досліди, здійснювали аналіз харчових продуктів, питної води на вміст шкідливих добавок та барвників.

Важливим завданням такої колективної форми роботи є обмін досвідом організації навчання учнів та студентів за інноваційною технологією вивчення хімії; обговорення і визначення переваг дослідницького методу як засобу прагматичного, діяльнісного, особистісно зорієнтованого підходів у освіті.