30 листопада 2023 року на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося традиційне свято «Андріївські вечорниці».

Андріївські вечорниці – не лише релігійне свято, але й символ єднання сім’ї та спільноти. Ця подія зберігає давні звичаї та обряди, які відображають багатий культурний спадок українського народу, створює невидимий, але потужний зв'язок між людьми.

Студенти факультету, об’єднані цією традицією, прикрашали аудиторію стрічками, вінками, рушниками та іншими українськими оберегами, співали українські пісні, водили хороводи, брали участь у традиційних народних забавах, ділились власноруч приготованими смаколиками, дівчата ворожили на майбутнє. Кожен елемент дійства надав святковому вечору неповторності, став кольоровою краплею на полотні спільної історії.