В межах діяльності Центру професійного розвитку викладачів та відділу якості освіти, ліцензування та акредитації в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини організовуються та проводяться щорічні планові семінари для гарантів освітніх програм.

Відповідно до плану проведення семінарів відбувся перший у цьому навчальному році семінар для гарантів освітніх програм університету.

Під час роботи семінару спікерами представлено актуальні питання акредитації, забезпечення якості освіти, нормативні документи закладу вищої освіти. Зокрема, питання «Акредитація освітніх програм: нормативний супровід» представила Наталія Левченко, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, координатор з питань ліцензування, акредитації та якості освіти УДПУ імені Павла Тичини; питання «Оновлення нормативно-правових документів УДПУ імені Павла Тичини» представила Ірина Денисюк, начальник навчально-методичного відділу УДПУ імені Павла Тичини.

Модератор семінару для гарантів освітніх програм УДПУ імені Павла Тичини – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Тетяна Кочубей.

Учасники семінару обговорили важливі аспекти акредитації освітніх програм та оновлення нормативно-правових документів, отримали відповіді на свої запитання та обмінялися думками.