29 квітня 2024 р., відповідно до плану проведення семінарів для гарантів освітніх програм в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся четвертий семінар у 2023/2024 навчальному році.

Під час роботи семінару спікерами представлено результати акредитаційних експертиз в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини у І семестрі 2023/2024 н.р. Зокрема, результати акредитації ОП Психологія, ОС магістр представила Наталія Шеленкова, гарант освітньої програми, кандидат психологічних наук, доцент; результати акредитації ОП Середня освіта (Інформатика), ОС магістр представила Марія Медведєва, гарант освітньої програми, кандидат педагогічних наук, доцент; результати акредитації ОП Маркетинг, ОС магістр представила Наталія Пачева, гарант освітньої програми, кандидат економічних наук, доцент; результати акредитації ОП Музичне мистецтво, ОС магістр представив Анатолій Коваленко, гарант освітньої програми, кандидат педагогічних наук, доцент.

Інформацію про організацію та проведення опитувань в УДПУ імені Павла Тичини представила Наталія Левченко, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, координатор з питань акредитації, ліцензування та якості освіти УДПУ імені Павла Тичини.

Модератор семінару для гарантів освітніх програма УДПУ імені Павла Тичини – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Тетяна Кочубей.