Відповідно до плану роботи Регіонального центру МАН 12 грудня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся науково-методичний семінар для вчителів, що керують науковими роботами учнів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України «Особливості роботи шкіл осередку МАН в умовах дистанційної освіти».

З вступним словом звернулася керівник Регіонального центру МАН Тетяна Бербец.

Спікером Лесею Паршуковою, старшим викладачем кафедри інформатики і ІКТ факультету фізики математики та інформатики розкрито актуальні питання щодо організації та проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в умовах дистанційної освіти, розкрито питання змін та новацій, які будуть у 2024 році та стратегію роботи по підготовці до кожного з етапів конкурсу.

Учасники семінару обговорили аспекти важливості участі юних науковців у Конкурсі-захисті, проаналізували питання оформлення проєктів та академічної доброчесності.