31 серпня відбулося перше у новому навчальному році засідання Вченої ради університету, на якому заслухано звіт про підсумки роботи колективу університету за 2011-2012 навчальний рік та завдання на наступний навчальний рік.

Засідання відбулося у розширеному складі за участю всіх завідувачів кафедр університету, керівників структурних підрозділів та гостей – начальника відділу освіти Уманської міської ради Оксани Герасименко, начальника відділу освіти Уманської районної держадміністрації Оксани Супрунець, директора Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу Ольги Чепки.

Доповідь ректора університету Наталії Побірченко та підготовлені до засідання інформаційно-аналітичні матеріали, а також висловлені у процесі обговорення доповіді оцінки, ідеї та побажання засвідчили позитивну динаміку розвитку навчального закладу, було вказано на перспективи подальшого поступу університету на найближчу перспективу.