«Бронза» чемпіонату України з веслування у спортсменки УДПУ

Чемпіонат України зі спеціальної підготовки з веслування на байдарках і каное, який пройшов наприкінці березня в місті Херсон, — це перші офіційні Всеукраїнські змагання в олімпійському сезоні. Участь у суперництві взяло 150 спортсменів серед них студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Гарань, Владислав Мегесь та Юлія Юрійчук.

У байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів Юлія завоювала бронзову нагороду, поступившись львів’янці Анастасії Горловій та спортсменці з Миколаєва Людмилі Кукліновській.

Згідно системи відбору, це був перший етап у формуванні національної збірної команди України для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади. Тож бажаємо Юлії потрапити до основної збірної команди нашої держави та показувати чудові результати в майбутньому!