20 вересня студентська соціально-психологічна служба провела соціальну акцію для 25-ти дітей з уманського притулку.

Акцію організували 15 волонтерів служби та помічники добровольці.

Волонтерами була розіграна театралізована історія про викрадення «злим Сірим духом» принцеси індіанського племені «Водяної ворони» чарівної як зоряне небо Манідо. Шаман племені дав маленьким новоприбулим до племені індіанцям шматки старої карти, за якою вони шукали Манідо з допомогою індіанців-провідників і духів лісу: «духу Мудрої сови», «духу Розумної ворони», «духу Часу», «духу Стрімкого вітру», «духу Сумі і сліз», «духу Тієї, що завжди чує музику». Маленькі «індіанці» відгадували загадки, долали перешкоди і пастки, виконували загадані «духами» завдання. Відтак, чарівна Манідо була врятована, «злий Сірий дух» перетворився на «доброго Білого духа» і між ними було зігране справжнє індіанське весілля. Святкування проходило під індіанські танці та частування юшкою приготованою на кострі.

Я дякую волонтерам за організацію і проведення акції, рідним та друзям за допомогу, декану факультету соціальної педагогіки та практичної психології Кравченко Оксані Олексіївні і спонсорам за підтримку, та всім, хто допомагав у пошуках пір’я для костюмів! Всі ми разом зробили гарну справу і тепер можемо собою пишатися!

Дякую всім Вам за небайдужість! Не зупиняйтесь, продовжуйте робити добро просто так!

Координатор студентської соціально-психологічної служби Коробова Лілія Олегівна