Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, який входить до міжнародного консорціуму у складі 22 провідних університетів Польщі, Франції, Італії, Іспанії, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови, виграв грант у розмірі 7,5 млн. євро на проект студентської мобільності у рамках програми ERASMUS MUNDUS.

Координатор проекту – Познанський університет імені Адама Міцкевича, співкоординатор – Уманський педуніверситет.

Це справжній прорив у міжнародній освітньо-науковій співпраці університету, адже участь у проекті відкриває широкі можливості для навчання наших студентів за освітніми рівнями «бакалавр», «магістр», «доктор наук (європейський)» закордоном у різних країнах світу – членів консорціуму.