На початку грудня в спортивній залі університету відбувся V відкритий чемпіонат УДПУ імені Павла Тичини з багаторазового жиму лежачи.

Довгоочікуваний турнір є традиційним і важливим. Всі спортсмени довго та наполегливо готувались до змагань, адже метою їх проведення є не лише пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до різних видів спорту, а й відбір на Чемпіонат світу.

Участь в нелегкій боротьбі взяли 30 спортсменів-силачів нашого міста, серед яких чимала кількість студентів і викладачів УДПУ, а також 1 учасник із Болгарії.

Змагання проходили на досить високому рівні під егідою федерації пауерліфтингу України GPF/GPA у семи вагових категоріях, які давали можливість виконати І,ІІ спортивні розряди та КМСу.

За підсумками змагань призові місця розподілились таким чином:

Вагова категорія до 67кг
І місце – Євдєєв Олексій,
ІІ місце – Свид Олександр,
ІІІ місце – Кузьменко Максим.

Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Мудрак Іван у цій ваговій категорії виконав ІІІ розряд.

Вагова категорія до 75 кг
І місце – Школьний Вадим,
ІІ місце – Семенов Андрій, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання, виконав ІІ розряд
ІІІ місце – Журавльов Юрій.

Вагова категорія до 82,5кг
І місце – Ільченко Сергій, викладач кафедри спортивних дисциплін, виконав КМС
ІІ місце – Параскун Андрій,
ІІІ місце – Ромашин Роман,студент ІІ курсу факультету фізичного виховання, виконав ІІІ розряд

Вагова категорія до 90 кг
І місце – Мангіян Андранік, студент ІVкурсу факультету фізичного виховання, виконав КМС
ІІ місце – Поліщук Андрій,
ІІІ місце – Гарань Олександр, студент І курсу факультету фізичного виховання, виконав ІІІ розряд

Вагова категорія до 100 кг
І місце – Поліщук Микола,
ІІ місце – Гайдайчук Микола,
ІІІ місце – Ковальський Вадим, студент університету.

Вагова категорія 100+ кг
І місце – Грищенко Філіп,
ІІ місце – Диркач Богдан,
ІІІ місце – Маслюк Руслан, викладач кафедри спортивних дисциплін, виконав ІІІ розряд

категорія «ВЕТЕРАНИ»
І місце – Кольцов Віктор,тренер університету, виконав ІІ розряд
ІІ місце – Крикунов Ігор,
ІІІ місце – Дігтяр Юрій

По закінченню змагань всі переможці були нагородженні грамотами, медалями та футболками від організаторів турніру.

Зазначимо, що викладач Сергій Ільченко та студент Андранік Мангіян будуть представляти наш університет на Чемпіонаті світу, який проходитиме в місті Києві з 12 по 14 грудня поточного року.

Тож побажаємо нашим силачам міцного здоров’я та подальших ще яскравіших перемог!