Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція «Міста правобережної України у 1793-1917рр.:українці, євреї, поляки Умані в умовах імперської асиміляційної політики».

Конференція відбувається за ініціативи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (історичний факультет (декан – Анатолій Карасевич), Польський культурно-освітній центр (директор Ігор Кривошея) та за підтримки представництва канадського благодійного фонду «Українсько-єврейська зустріч», Української асоціації юдаїки, Уманського краєзнавчого музею. До участі у конференції долучилися науковці УДПУ імені Павла Тичини, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Інституту історії Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польша), Північно-Західного університету в Чікаго (США), Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України, Рівненського державного гуманітарного університету, Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ (Польща).

Бажаємо учасникам конференції плідної роботи, конструктивного діалогу і нових здобутків!