16 -17 жовтня в спортивній залі проходили змагання з волейболу на Кубок профспілки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Учасниками спортивних змагань стали збірні команди факультетів та інституту. Методом сліпого жеребкування було визначено суперників. Першого дня змагання відбувалися між командами дівчат, другого дня свої вміння демонстрували хлопці. В останній день відбулися фінальні ігри і місця між учасниками розподілилися таким чином:

- хлопці:

•  І місце – факультет фізичного виховання (І курс);
  •  ІІ місце – факультет фізики, математики та інформатики;
  •  ІІІ місце – факультет соціальної та психологічної освіти.

- дівчата:

• І місце – факультет фізичного виховання (І курс);
  • ІІ місце – історичний факультет;
  • ІІІ місце – навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти.

Кожна команда продемонструвала чудову гру, витривалість, спортивний дух та бажання перемогти.

Вітаючи учасників змагань, голова профспілкового комітету університету Валентин Хитрук висловив своє захоплення грою, побажав студентам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, прагнення бути кращими не лише у спорті, а й в житті.

Голова профкому Валентин Хитрук та його заступник Оксана Жмуд вручили кубки, грамоти, подарунки командам.