18 вересня 2012 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було проведено «круглий стіл» «Концепція розвитку неперервної педагогічної освіти – відповідь на виклики сьогодення».

До участі у дискусії були запрошені: ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, чл.-кор. НАПН України Наталія Побірченко – учасник засідання Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи (24 лютого 2012 р.), на якому розглядалось питання про необхідність розроблення нової концепції розвитку педагогічної освіти України; доктор педагогічних наук, професор Оксана Тімець – член робочої групи МОНмолодьспорту України по створенню цього важливого документу, провідні професори, доктори наук, проректори, директори інститутів, декани та їх заступники з навчальної роботи та інші зацікавлені науково-педагогічні працівники.

Обговорювались актуальні питання підготовки педагогічних працівників: система педагогічної освіти; освітньо-кваліфікаційні рівні та кваліфікації; проблема нового наповнення змісту педагогічної освіти; організація навчального процесу, післядипломна педагогічна освіта; формування контингенту студентів педагогічних вищих навчальних закладів та їх працевлаштування.

У результаті конструктивної, зацікавленої розмови висловлені конкретні пропозиції щодо редакції проекту Концепції, які будуть передані до МОНмолодьспорту.