В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія», учасниками якої стали 43 студенти із 32 вищих навчальних закладів різних регіонів України.

На пленарному засіданні виступили кандидат історичних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва УДПУ імені Павла Тичини, заступник голови оргкомітету олімпіади Владилена Сокирська, голова журі олімпіади, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри соціології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Віталій Кривошеїн, члени журі — доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, головний науковий співробітник відділу гуманітарної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень Михайло Степико, доктор соціологічних наук, професор, завідуючий відділом соціальних структур Інституту соціології НАН України Сергій Макеєв, відповідальний секретар олімпіади — викладач кафедри суспільних дисциплін УДПУ імені Павла Тичини Тетяна Родік, голова студентської ради історичного факультету Юлія Похолюк.

Учасники Олімпіади успішно пройшли І та ІІ етапи теоретичного та дослідницького турів, тим самим засвідчивши свої ґрунтовні знання та уміння. Під час виконання конкурсних завдань майбутні політологи продемонстрували креативний підхід, високий рівень політичної та громадянської культури, систематизовані наукові знання про історію та теорію політичної науки, уміння самостійно аналізувати політичні явища та процеси.

Слід відзначити, що змагання проходили у напруженій, але доброзичливій атмосфері. Приємний сюрприз конкурсантам зробили творчі колективи нашого університету, показавши гарну концертну програму.

15 квітня 2016 року відбулося підведення підсумків.

За результатами виконання завдань Дипломом І ступеня нагороджена Оксана Лагода (Національний університет «Львівська політехніка»).

Дипломами ІІ ступеня нагороджені такі учасники: Ольга Макаренко (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), Андрій Мацьовка (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди), Ганна Любчак (Житомирський державний університет ім. І. Я. Франка).

Дипломи ІІІ ступеня здобули конкурсанти: Карина Лисенко (Українська інженерно-педагогічна академія), Ірина Волощак (Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка), Вікторія Савончак (Тернопільський національний економічний університет).

За оригінальне, нестандартне розв’язання олімпіадних завдань учасники нагороджені спеціальними грамотами оргкомітету.

Щиро вітаємо переможців та їхніх керівників та зичимо усім учасникам олімпіади подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!