24 жовтня в усьому світі відзначають День Організації Об’єднаних Націй. В УДПУ цього дня було проведено тематичні виховні години, круглі столи, акції, флешмоби та інше. Студенти-магістри історичного факультету разом із доцентом кафедри всесвітньої історії та методик навчання Оленою Скрипник у вестибюлі нового корпусу проводили акцію-опитування «Що ви знаєте про ООН?». Учасники опитування мали можливість залишити свій відбиток руки на плакаті з надписом ООН та отримати інформаційний флаєр про ООН. Також на історичному факультеті відбулася гра-модель засідання Ради Безпеки ООН на тему: «Загроза міжнародному миру і безпеці». Учасниками модельованої Ради Безпеки ООН були магістри історичного факультету Олеся Караман, Михайло Пуля, Анжела Грицина, Максим Стангріт, Володимир Цегельнюк Олена Шокарь, а модератором виступила Олена Скрипник. На модельованому засіданні Ради Безпеки ООН обговорювалися питання про підтримку міжнародного миру і безпеки, боротьбу з тероризмом, про ситуацію в Україні, Сирії, Судані. Участь в обговоренні брали і слухачі, які могли поставити запитання до представників різних країн Ради Безпеки ООН, висловити свою думку з приводу обговорюваних питань.

Одним із напрямів діяльності ООН в статуті визначено заохочення й розвиток поваги до прав людини й основних свобод. А чи знають свої права студенти університету спробувала дізнатися студентська соціально-психологічна служба факультету соціальної та психологічної освіти. Пропонуємо переглянути відео.