27 лютого на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся тренінг із підготовки до ЗНО 2020 року.

Майбутні абітурієнти ‒ учні міських, сільських шкіл, навчальних закладів мали нагоду поспілкуватися з викладачами факультету, обговорити ключові питання, що стосуються процесу складання зовнішнього незалежного оцінювання. Ознайомилися зі змінами, нововведеннями та актуальною інформацію про проведення тестування у поточному році, проаналізували найтиповіші помилки, що їх допускають учасники тестування.

Подібні тренінги факультетом проводяться щорічно. Цього разу фокусною темою стало обговорення: «Історія України ХІХ століття», спікером якої виступила кандидат історичних наук, доцент Наталія Тацієнко.

Своїми враженнями про тренінг поділилися учні Паланської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: «Це був справді цікавий та корисний досвід, адже ми, окрім загальної інформації, отримали ще й практичні навички ‒ розбирали тестові завдання попередніх років, знайомилися з типовими тестовими конструкціями. Усе почуте й надбане допоможе нам для подальшої підготовки».

Нагадуємо, що до 24 березня триває реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року. Зареєструватися на основну сесію ЗНО можливо за адресою: вулиця Садова, 2, кабінет 208, центральний корпус.

Чекаємо вас з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00, без перерви.

Довідки за телефонами: 4-05-20, 096 033 96 33.