8 травня 2024 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини у змішаному форматі відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Чому важлива діяльність недержавних організацій в умовах великої війни в Україні та Ізраїлі: обмін досвідом на шляху до Перемоги», співорганізаторами якого виступили Українське представництво Канадської недержавної організації «Українсько-єврейська зустріч» (Україна), Благодійна організація «Благодійний фонд «Переможний шлях 777» (Україна), Ізраїльська недержавна організація «Ізраїльські друзі України» (Ізраїль), Фонд «Міжнародний центр психологічної допомоги» (Польща). Аудиторію семінару склали здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники усіх факультетів/інституту УДПУ імені Павла Тичини.

На семінарі виступили: Володимир Миколайко, проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Україна); Владислав Гриневич, керівник Українського представництва канадської недержавної організації «Українсько-єврейська зустріч» (Україна); Іван Кузьменко, директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Переможний шлях 777» (Україна); Анна Жарова, співзасновниця Ізраїльської недержавної організації «Ізраїльські друзі України» (Ізраїль); В'ячеслав Фельдман, співзасновник Ізраїльської недержавної організації «Ізраїльські друзі України» (Ізраїль); Оксана Митяй, голова правління Фонду «Міжнародний центр психологічної допомоги» (Польща). В дискусії також брала участь Ольга Скус, в.о. декана історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Україна).

Модератор семінару – Ігор Кривошея, в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та методик навчання, директор Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини.

Учасники семінару наголосили на важливості діяльності недержавних організацій в умовах війни, адже вони швидше реагують на виклики часу та потреби військових.

Відеозапис семінару буде доступний найближчим часом.