В УДПУ відбувся 26-й фестиваль педагогічної творчості. Тематика цьогорічного фестивалю приурочувалась 125-річчю від дня народження Павла Григоровича Тичини – поета, академіка, громадського діяча, міністра освіти.

Всі творчі ідеї та починання організаторів та учасників фестивалю знайшли щиру підтримку ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Олександра Безлюдного.

За 26 років, з часу започаткування огляду педагогічної творчості студентів, змінилася кількість факультетів. З роками поняття «конкурс» та «тиждень» поступово переросли у фестиваль педагогічної творчості. Цьогорічний захід – особливий, бо вперше методом жеребкування було визначено склад 4 команд. Вони мали дуже красномовні назви — «Гармонія», «ДВП» (Дуже вдале поєднання), «Граніт науки» та «Прометей».

Програма фестивалю була цікавою і різноманітною, насичена добром, позитивними емоціями та гарним настроєм! Цьому сприяли заплановані презентації команд, конкурси «Хто я?»», «Вчителю, ти — Цицерон!», «Учитель-імпровізатор», «Я — патріот!». Домашнім завданням конкурсантам було здійснити інсценізацію літературного твору на педагогічний лад.

За результатами виступів кожна команда була нагороджена почесними грамотами в таких номінаціях: «Креативність думки» – команда «Прометей»; «Кращі традиції в освіті» – команда «Гармонія»; «Натхнення й педагогічний артистизм» – команда «Граніт науки»; «Інновації в освіті» – команда «ДВП».

Відзнаки вручив перший проректор, доктор педагогічних наук, професор Андрій Гедзик, який привітав учасників фестивалю та побажав їм невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків.