З метою пропаганди здорового способу життя, сприяння інтелектуальному розвитку, організації змістовного відпочинку студентів в шаховому клубі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за підтримки спортивного клубу (керівник Володимир Щербина) та профспілкової організації (голова Валентин Хитрук) 16-17 квітня відбулися турніри з шахів та шашок.

У турнірі з шахів І місце посів Олексій Пімонов (факультет соціальної та психологічної освіти), ІІ місце – Віталій Кізокян (факультет іноземних мов), ІІІ місце – Юлія Янковська (історичний факультет).

У турнірі з шашок місця між учасниками розподілилися таким чином: І місце – Олексій Пімонов (факультет соціальної та психологічної освіти), ІІ місце – Дмитро Чміль (історичний факультет), ІІІ місце – Максим Стангріт (історичний факультет).

Вітаємо переможців!