В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходять творчі конкурси та заліки, які мають на меті перевірити та визначити достатність рівня творчих здібностей вступника, необхідних для здобуття вищої освіти.

Відповідно до Правил прийому на навчання до УДПУ в 2018 році творчий конкурс є обов’язковим критерієм відбору (третім конкурсним предметом) для здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю 025 Музичне мистецтво на основі повної загальної середньої освіти.

Творчі заліки проходять абітурієнти, які вступають на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальностями:

• 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво;
  • 014.12 Середня освіта. Образотворче мистецтво.

Схвильовані абітурієнти демонструють сьогодні свої уміння з музичного та образотворчого мистецтв, а вже через кілька років ці талановиті молоді люди стануть успішними фахівцями та навчатимуть своїх вихованців тонкощам мистецтва.

Зазначимо, що творчі конкурси та заліки триватимуть в університеті до 26 липня.

Бажаємо нашим абітурієнтам успішного проходження усіх етапів вступної кампанії.