15 серпня 2022 року Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини розпочав освітній процес відповідно до наказу ректора № 984 о/д від 12.08.2022.

У зв’язку із продовження строку дії воєнного стану в Україні та відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України освітній процес для здобувачів вищої освіти всіх курсів факультетів / інституту денної та заочної форм навчання ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр» та «Доктор філософії» з 15 серпня до 2 вересня 2022 року організовано у змішаному режимі.

Університет також отримав погодження Черкаської обласної військової адміністрація щодо початку освітнього процесу у новому 2022–2023 навчальному році з 15 серпня за змішаною формою у будівлях (спорудах, приміщеннях) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за умов одночасного перебування у будівлях університету відповідної кількості учасників освітнього процесу, яку здатне вмістити укриття, дотримання правил пожежної безпеки і санітарно-протиепідемічних вимог, виконання алгоритму дій при виникненні надзвичайної ситуації природнього, техногенного, військового характеру (Лист № 01/01-42/7455 від 12.08.2022).

На виконання цих вимог начальником штабу цивільної захисту передбачено ознайомлення учасників освітнього процесу з правилами поводження в захисних спорудах цивільного захисту та проведення тренування щодо порядку дій учасників освітнього процесу у випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Професорсько-викладацький колектив та співробітники структурних підрозділів університету радо вітають студентів із поверненням до альма-матер.

Зичимо МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ!