Поміж тривалих повітряних тривог, ракетних атак правозахисники Східноукраїнського центру громадських ініціатив за сприяння молодіжного центру «START» факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини презентували книгу «Місто, з якого почалася війна».

Книга про воєнні події та життя у Слов’янську у 2014 році підготовлена на основі спогадів жителів колись окупованого міста.

Видання презентували його співавтори Надія Нестеренко і Андрій Москаленко та Андрій Кочмурадов.

Книга розкриває загальну картину життя окупованого Слов’янська в 2014 році. Слов’янськ став не просто містом, з якого почалася війна на Сході України – події в ньому стали рольовою моделлю для захоплення інших міст України. Його сумний досвід згодом пережили безліч інших населених пунктів країни.

Детальніше читайте на сайті

«Віримо, що ця сумна історія більше не повториться, а натомість з’явиться нова книга під назвою «Місто нашої перемоги»»,  зазначила одна із учасниць заходу.

Слава Україні і усім, хто її захищає! Україна є і буде!

Миру і безпеки нам усім!