В УДПУ розпочала роботу виставка альтернативних ялинок, на відкритті якої побувало керівництво університету на чолі з ректором Олександром Безлюдним. Олександр Іванович схвалив ініціативу природничо-географічного факультету, а саме науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта», які активно сприяють заміні живих хвойних дерев на альтернативні новорічні композиції, підтримують розвиток креативної ініціативи та альтернативного мистецтва в університеті.

Виставка рукотворних ялинок – це традиційний передноворічний захід у нашому університеті (акція проводиться вже сьомий рік поспіль). Організаторам приємно, що ідею створення альтернативних новорічних ялинок підтримують у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, установах та організаціях, громадських закладах міста. Власне, всі охочі можуть побачити витвори творчості студентів у аудиторії 211, корпусу №1 університету до 10 січня 2018 року і надихнутись на виготовлення власної святкової композиції.