В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочався сезон випускних вечорів та урочистого вручення випускникам документів про вищу освіту. Цього року університет випускає 2027 бакалаврів та 1305 спеціалістів різних форм навчання.

Першим привітав своїх випускників із успішним завершенням навчання історичний факультет. В переповненій актовій залі університету із хвилюванням очікували на найурочистіший момент науково-педагогічний колектив факультету, батьки, гості і, звичайно ж, випускники. Вони – молода когорта педагогів, що стане новою свіжою силою освітянської спільноти та інших галузей вітчизняної економіки.

Декан історичного факультету, кандидат філософських наук, професор, Заслужений працівник освіти України Анатолій Карасевич вітаючи молодих фахівців із знаменною подією – набуттям статусу вчителя, подякував їм за натхненну працю впродовж 5 років, за індивідуальність та неповторність кожної особистості, за уміння відстоювати власну позицію. «Бажаю Вам всім, щоб Ви знайшлися у цьому непростому світі, - зазначив Анатолій Олександрович, - щоб Ви відшукали свій колектив, щоб Ви знайшли свого учня, щоб Ваші мрії здійснилися». Свій виступ декан завершив власним віршем, написаним спеціально для 11-го випуску історичного факультету.

Цього дня слова привітань прозвучали також від завідувача кафедри загальної історії, кандидата історичних наук, професора Ігора Кривошеї, від випускників Анастасії Білокінь, Богдана Романовського, Руслана Шеремети.

Святкового настрою усім присутнім додали виступи хореографічних колективів «Крок вперед» (керівник Вікторія Глобчак) та «Візаві» (керівник Людмила Андрощук). Піснею привітали випускників студенти першого курсу Ніна Бектурганова і Лілія Должкевич. Випускниця освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» Олена Бугай, одна із фундаторів літературної студії «Поетична Кліо», подарувала авторський вірш.

23 випускники історичного факультету за успіхи у навчанні та науковій роботі, за активну громадську діяльність і національно-патріотичне виховання були нагороджені грамотами ректорату УДПУ. Серед нагороджених - Дарія Азарова, Дмитро Безверхній, Максим Герасименко, Дарія Рябоконь, Антон Терещук, Ганна Бевз, Вероніка Бойцун, Вікторія Настенко, Сергій Гливенко, Анастасія Швед, Андрій Бодапростов, Олена Бугай, Катерина Діхтярук, Анастасія Ковальчук, Вепа Мовлямбердієв, Оксана Щербина, Алла Андронік, Анастасія Білоконь, Марія Калинич, Юлія Похолюк, Олександр Салабута, Оксана Забудько, Світлана Климченко, Алла Кривенко, Наталія Дубина.

Урочистості з нагоди випуску фахівців завершили виконанням Гімну історичного факультету, Гімну України та фотографуванням на довгу пам'ять про найкращі роки – роки студентства.