В Інституті Європейської Культури Познанського університету імені Адама Міцкевича в м. Гнєзно (Польща) навчається 10 студентів УДПУ імені Павла Тичини. Саме для студентів з України влада міста Гнєзно і Повіту призначила стипендії на 2014-2015 навчальний рік.

Нещодавно відбулося урочисте вручення стипендій. На святі були присутні президент міста Гнєзно Яцек Ковальський, голова ради повіту Даріуш Пілак, директор Інституту Європейської Культури, професор Лешек Мрозевич, а також директор школи № 3 Радослав Собков'як. Стипендію Повітової Ради м. Гнєзно отримали Валентина Черевченко та Юрій Ганущак. Стипендією Ради Міста Гнєзно нагороджені Ольга Брижата, Олена Кондель, Мирослава Ласкава, Альона Вдовиченко і Дар’я Заболотна, а студентам Павлу Сакалу та Вероніці Приймаченко фінансову підтримку надав приватний підприємець Тадеуш Бандош.

Стипендіати подякували меценатам та вручили їм власноруч випечений коровай. Урочистості завершилися концертною програмою, підготовленою молоддю з України. У національному вбранні, співаючи народних пісень, студенти створили теплу й щиру атмосферу справжнього свята.

Вітаємо стипендіатів і бажаємо їм успіхів у здобутті європейського диплому!