08 січня 2024 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося урочисте відкриття XX Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків у дистанційному форматі. Дана подія об’єднала 12 команд з різних куточків України, до складу яких входять наполегливі, креативні, творчі, юні інформатики, натхненних керівників, компетентне та неупереджене журі.

Модератором даного заходу була заступник голови організаційного комітету, декан факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махомета. Із вітальним словом до учасників Турніру звернувся перший проректор, доктор педагогічних наук, професор УДПУ імені Павла Тичини Андрій Гедзик, який подякував учасникам за участь в інтелектуальних змагання та побажав командам перемоги.

Детальніше на сайті

Після самопрезентації та жеребкування команди приступили до виконання завдань. Попереду багато інтелектуальної роботи, яку  юні інформатики з усієї України представлятимуть упродовж 09 - 11 січня.

Зичимо учасникам успіхів та перемоги у ХХ Всеукраїнському турнірі юних інформатиків!