Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини з робочим візитом відвідав Бретт Лі – офіційний представник комітету поріднення міста-побратима Девіс (штат Каліфорнія, США).

Під час офіційної зустрічі із адміністрацією університету ректор Олександр Безлюдний та містер Лі обмінялися подяками.

У ході візиту містер Лі ознайомився із діяльністю навчальних центрів, творчих лабораторій університету.

Минулоріч Бретт Лі ініціював започаткування соціальної стипендії для здобувачів вищої освіти УДПУ імені Павла Тичини з числа вразливих осіб та чиї сім’ї перебувають у складних життєвих обставинах. Наразі програма із виплат стипендій успішно реалізується.

Під час сьогоднішньої зустрічі обговорено перспективи подальшої співпраці між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Каліфорнійським університетом у м. Девіс у контексті реалізації Стратегії розвитку УДПУ імені Павла Тичини на 2021-2025 рр. та Концепції інтернаціоналізації УДПУ імені Павла Тичини.