Першу суботу жовтня традиційно Умань святкує День міста.

Цьогорічні уродини міста були приурочені 400-річчю першої письмової згадки про місто Умань.

Уже під час святкової ходи уманчани та гості міста мали змогу ознайомитися із нашими новими трудовими та творчими досягненнями. Колона кожного навчально-наукового інституту мала своє цікаве художнє оформлення.

Свято рідного міста наш університет зустрічав з новими перемогами та здобутками.

Надзвичайно прикрасили нашу колону студенти, що стали курсантами військової кафедри Сумського державного університету та курсантами факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії міста Одеси. Їхня виправка та впевнений військовий марш під супровід студентського духового оркестру вразив та приємно здивував всіх глядачів.

На виставці у міському парку всі гості міста та й самі уманчани радо брали участь у майстер-класах, які проводили викладачі та студенти університету, ласували пиріжками із їдальні університету «Золота фортуна», переглядали і навіть вмовляли продати вироби наших майстрів.

Після завершення роботи виставки творчі колективи університету щиро вітали всіх з Днем народження міста Умань і створили глядачам чудовий святковий настрій своєю концертною програмою.

Детальний фоторепортаж про святкування Дня міста можна переглянути тут