31 травня університет відвідали високі гості – генеральний директор Інтернаціоналу освіти Європейського регіону Мартін Рьомер з дружиною Наталією Рьомер, завідувач відділу Департаменту міжнародної роботи Федерації профспілок України В’ячеслав Олександрович Майборода, завідувач міжнародного відділу Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України Тамара Олексіївна Виноградська.

Хлібом-сіллю та вишитим рушником гостей зустрічали ректор університету проф. Наталія Семенівна Побірченко та голова профкому доц. Олександр Семенович Осадчий, студенти в національних костюмах подарували гостям букети квітів.

Відбулася зацікавлена розмова про Європейський вибір України, її місце в науковому та освітньому просторі Європи, роль профспілок у відстоюванні інтересів освітян.