Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини презентував свої наукові розробки й інновації на науково-освітньому заході «Наука та інновації Черкащини», який відбувся на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Наукову спільноту вітало керівництво області, міста, управління освіти, Малої академії наук України, Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Науково-педагогічні працівники УДПУ імені Павла Тичини отримали з нагоди Дня науки обласні нагороди.

В ході роботи виставки серед учнів старших класів закладів загальної середньої освіти м.Черкас та відвідувачів проведено профорієнтаційну роботу.

Університет висловлює щиру вдячність організаторам за можливість долучитися до заходу.

Віримо в ЗСУ! Дякуємо ЗСУ!

Разом до Перемоги!