На ім’я ректора університету, професора Олександра Безлюдного надійшла подяка за сприяння у розробці спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Британської ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління». Також подяка висловлюється членам проектної групи Оксані Заболотній, Аллі Гембарук, Олені Бевз і всьому колективу факультету іноземних мов на чолі з деканом Іриною Постоленко за активну участь у виконанні проекту і впровадження його ідей у практику підготовки майбутніх учителів іноземних мов.

У листі зазначається, що представники Британської ради, які відвідали наш університет, відзначили високий рівень професіоналізму та компетентності викладачів і студентів, які беруть участь у навчанні за експериментальною програмою.

Керівники проекту висловлюють сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Thanks_to_the_British_Council_in_Ukraine.pdf