Польський культурно-освітній центр УДПУ імені Павла Тичини у співпраці Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu провели Міжнародну студентську міждисциплінарнУ науковУ конференцію «OHRID – Open Humanities Research and Interdisciplinary Dialogue».

В конференції брали здобувачі вищої освіти істориного факультету Світлана Заболотна, Софія Заболотна, Євген Москаленко та Марія Сладкова, студенти Університету імені Адама Міцкевича в Познані, а також учасниці Міжнародного науково-дослідницького виїзду «Scientific and research trip to the Balkans: Greece and Macedonia» (11-21.05.2024).

Польські та українські учасниці й учасники презентували наукові дослідження, брали участь у дискусіях та отримали цінні поради від модераторів конференції ‒ проф. Університету імені Адама Міцкевича в Познані Рафала Димчика і проф. Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ігор Кривошея . Попереду робота над текстами, які увійдуть до збірника матеріалів конференції.