У рамках програми польсько-українського молодіжного обміну, студенти УДПУ та учні уманських шкіл уже вшосте здійснили візит до Гнєзна – міста-побратима Умані та першої столиці Польщі. Координаторами проекту виступили директор Початкової школи № 3 ім. Св. Войцеха Радослав Собковяк та координатор міжнародної діяльності УДПУ, професор Оксана Заболотна.

У цьому році темою проекту є: «Польща: від зародження держави та хрещення Мєшка І». Щоб дізнатися про витоки польської державності, учасники обміну разом зі своїми однолітками з Гнєзна відвідали Острів Ледніцький, де знаходиться музей перших П'ястів та пагорб Леха покровителя Польщі.

17 червня молодь завітала до архієпископа Польщі Войцеха Полака. У ході зустрічі мова йшла про хрещення, яке об'єднує усіх християн. Архієпископ подякував студентів УДПУ та учнів уманських шкіл за візит, а молодь у свою чергу подарувала йому пісню та альбом про своє рідне місто Умань.