На початку березня в читальному залі №2 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся майстер-клас з виготовлення українського віночка. Плетіння вінка – давня традиція. Існує безліч способів створити його, але це не тільки краса. Насамперед, вінок – це символ.

Про те, як правильно плести вінок, підбирати квіти, учасникам майстер-класу розповіла викладач кафедри технологічної освіти Віта Марценюк.

Зацікавленість до даного заходу виявили діти з Центру розвитку дитини із завідуючою Наталією Дудник, студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти, факультету мистецтв. Усі присутні провели декілька годин в творчій атмосфері та виготовили віночок для себе чи на подарунок.