На факультеті української філології навчаються енергійні й талановиті студенти. Одна із них – студентка 25 групи Дар’я Крайнова. Дівчина вважає, що українські дівчата найкрасивіші, а щонайбільша й найколоритніша їх прикраса - національне вбрання. Оскільки здавна голову українки прикрашали віночки, то Дар’я намагається відтворити цей атрибут українського убору своїми роботами.

Захопленню цим творчим заняттям студентка завдячує своїй матері, яка займається створенням українських начільників і мотанок. З дитинства дівчинка спостерігала за роботою матінки і вирішила продовжити сімейну традицію. На виготовлення одного вінка вона витрачає від однієї години до декількох днів, але знаходить час і гарно навчатися. Бажаємо Дар’ї творчого натхнення та самовдосконалення!