Викладачі, студенти, співробітники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у відкритті художньо-документальної виставки «Україна в боротьбі за свободу та гідність», присвячену героїчним подіям 2014-2020 років та боротьбі за України у ХХІ столітті.

У виставкому залі були представлені твори живопису, фотографія, плакат, політична карикатура, артефакти та інші матеріали, що висвітлюють події від Євромайдану до АТО.

Відвідувачі виставки мали змогу почути авторів, твори яких представлені в експозиції; волонтерів, які допомагають наблизити таку бажану перемогу; бійців АТО, котрі мужньо боронять свободу та цілісність України.

Студентка факультету мистецтв Лада Карпушина (художній керівник Валентин Купчик) проникливо виконала патріотичну пісню, розчуливши присутніх.

Під час визвольної боротьби за Українську державу склали свої голови кращі сини Уманщини. Їх пам’ять та пам'ять загиблих захисників України в зоні АТО присутні вшанували хвилиною мовчання.