В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася робоча зустріч проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Володимира Миколайка з представником партнерської організації Тайчжоу Цзя Ань культура комунікацій Ко., Лтд Бін Лі та координатором набору громадян Китаю на навчання в Україні Еммою Асоян.

Під час робочої зустрічі обговорено низку питань щодо налагодження співпраці у сфері набору громадян Китаю на навчання в Україні, пошуку нових альтернатив щодо організації набору, навчання та безпеки іноземців в умовах воєнного стану.

Результатом перемовин стало підписання угоди про співробітництво у сфері набору громадян Китаю на навчання в УДПУ імені Павла Тичини.

Представники китайської сторони ознайомилися з матеріально-технічною базою університету й високо оцінили навчально-методичне забезпечення та рівень умов, які створюються для студентів в університеті.

Усі учасники висловили сподівання на плідну й довготривалу співпрацю під мирним небом України.