Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини приймав іноземних делегатів із Китаю. Зі сторони Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини участь у підписанні договору про співробітництво взяли ректор Олександр Безлюдний, перший проректор Андрій Гедзик та проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Володимир Миколайко. Зі сторони партнерського закладу Ханчжоу Дінʹїн Закордонних Освітніх послуг Ко., Лтд. – директор Ханчжоу Дінʹїн Закордонних Освітніх послуг Ко., Лтд, консультант ректора Східноєвропейського університету з питань навчання студентів з Китаю та азійських країн Чень Мінлей.

На обговорення виносилося питання подальшої співпраці освітніх установ. Результатом перемовин стало підписання договору про співробітництво з набору іноземних громадян з Китаю на навчання. Усі учасники зустрічі висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.