19-25 лютого 2023 р. в палацовому комплексі Дембіна відбулася Міжнародна міждисциплінарна школа «Cross disciplines: How to study in an Interdisciplinary framework».

Участь у школі, організованій Університетом імені Адама Міцкевича в Познані для українських університетів, брали студенти, аспіранти і викладачі з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Волинського національного університету імені Лесі Українки (Луцьк), Університету імені Григорія Сковороди в Переяславі, Донбаського державного педагогічного університету (Слов'янськ), Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди та Херсонського державного університету.

Програма школи була надзвичайно цікава та насичена. Це відкриття школи, на якому виступили Іоанна Барщ, директор Центру розвитку міжнародного співробітництва Університету імені Адама Міцкевича, Рафал Димчик, координатор школи і професор Університету імені Адама Міцкевича, доктор Костянтин Мазур, координатор шкіл, які будуть проведені цього року.

Неповторну атмосферу школи творили чудові лектори: доктор Костянтин Мазур, професори Якуб Рибка, Лукаш Ружицький, Ігор Кривошея, Александр Миколайчак, Рафал Димчик, Конрад Домінас.

Читати більше на сторінках Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини

Учасники Міжнародної міждисциплінарної школи також мали насичену культурно-дозвіллєву програму: вечір дегустації страв української кухні, виконання українських пісень, інтеграційну зустріч біля вогнища.

П'ятниця 24 лютого 2023 р. була наповнена різноманітними враженнями: відкриття виставки, присвяченої річниці широкомасштабного вторгнення росії в Україну, яка відкрилася в Університеті імені Адама Міцкевича; зустріч з деканом факультету польської і класичної філології проф. Томашем Мізеркевичем; екскурсія Познанню.

Напутнє слово перед поверненням в Україну учасникам школи сказав проректор з міжнародної співпраці Університету імені Адама Міцкевича, доктор габілітований Рафал Вітковський, який дуже чуттєво говорив про війну, з сльозами на очах згадував свого друга, який загинув на фронті.

Учасники школи отримали сертифікати.

Дякуємо Університету імені Адама Міцкевича за організацію міждисциплінарної школи!

Разом до Перемоги!