15-16 жовтня 2016 року на базі Уманського державного педагогічного університету відбудеться VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва та театрів мод «Квітуча країна».

Відповідно до програми фестивалю 15 жовтня в актовій залі університету відбудеться конкурсна програма із хореографії, театрального мистецтва та театрів мод; 16 жовтня — із інструментальної музики та вокалу.

Урочисте відкриття фестивалю – 15 та 16 жовтня о 9.00; початок конкурсної програми – 9.30.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини як співорганізатор фестивалю щиро бажає усім конкурсантам чудових виступів, високих оцінок та заслужених перемог.