Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, враховуючи вкрай складну політичну ситуацію в Криму, готовий розглянути звернення від студентів півострова про переведення їх на навчання до нашого університету. Ми готові подати руку допомоги молодим людям у їх прагненні не переривати навчальний процес. УДПУ гарантує надання високого рівня якості освіти, оскільки має для цього все необхідне – високий фаховий потенціал професорсько-викладацького складу, достатню навчальну та матеріально-технічну бази. Окрім забезпечення гідної спеціальної підготовки студентів колектив університету має всі умови для їх всебічного гармонійного розвитку.

Інформацію щодо напрямів підготовки та спеціальностей можна отримати на сайті університету та за телефонами:
Приймальна комісія:
(047 44) 5 – 05 – 08