Студенти фізико-математичного факультету мають можливість удосконалити свою педагогічну майстерність не тільки під час навчання в університеті, але й під час літніх канікул. Так, студенти мають гарну можливість працювати влітку в кращих дитячих таборах відпочинку. В цьому році їм випала гарна нагода працювати в дитячих таборах відпочинку Буковелю.

Отримати можливість поїхати працювати до «Артек-Карпати» – це неймовірна вдача вважає студент факультету Андрій Рибчак, котрий працював у таборі «Артек-Карпати» на посаді вожатого у таборі «Озерний». Ось що Андрій розповів про свою роботу: «Це не тільки цікава робота колективу табору з дітьми та вдосконалення своєї педагогічної майстерності майбутнього вчителя, але і гарна нагода зустріти багатьох відомих людей крани, пізнати для себе всю велич краси нашої землі. Я вдячний керівництву університету та табору за отриману можливість попрацювати в найкращому місці єднання сердець, адже тижні, проведені в цьому казковому місці закарбувалися в моєму серці на все життя».