Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяла участь в урочистостях з нагоди 54 річниці Поморської  Академії в Слупську та присвоєння їй рангу Університету.

Перший проректор Андрій Гедзик та проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Володимир Миколайко відвідали партнерський заклад на запрошення ректора та сенату Акалемії. В ході поїздки проведено ряд робочих зустрічей.

УДПУ імені Павла Тичини має довгу і тривалу співпрацю з Поморською Академією в Слупську, що є дуже важливим для розвитку українсько-польського науково-освітнього співробітництва.

Колектив університету передав ректору партнерського закладу Збігнєву Осадовському слова щирої подяки за підтримку та подарунки.