В Університеті імені Адама Міцкевича у Познані (Республіка Польща) відбувся семінар Liberal Arts and Sciences.

Учасниками семінару стали 30 колег із різних ЗВО України. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли декан факультету соціальної та психологічної освіти, професорка Оксана Кравченко

та доцентка факультету іноземних мов Ірина Постоленко.

Мета заходу – імплементація Liberal Arts в українській системі вищої освіти, визначення ролі Liberal Arts у становленні університету як інноваційної інституції, виявлення можливостей для формування індивідуальної траєкторії здобувача вищої освіти, яка втілюється через філософсько-змістовну програму з підготовки адаптивної особистості з фокусом на міждисциплінарність.

Детальніше на сайті

Семінар відбувся у межах проекту Erasmus, що реалізується Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu та фінансується NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej