Нещодавно пролунав перший дзвоник і для вихованців педагогічного ліцею. Красиві, піднесені, сповнені бажання продовжувати навчання і надалі, вони прийшли на святкову лінійку. Урочистості розпочалися хвилиною мовчання на знак скорботи за загиблими Героями Небесної Сотні та воїнами АТО. Директор педагогічного ліцею Майя Теличко привітала усіх присутніх з Днем Знань та побажала міцного здоров’я, успіхів, мирного неба та нових звершень.

За традицією привітати зі святом першого дзвоника вихованців педагогічного ліцею завітали і представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з проректором з наукової роботи Оленою Ярошинською. Від імені ректора, професора Наталії Побірченко та всього колективу університету Олена Олександрівна щиросердно з теплими словами звернулася до випускників, усіх учнів, педагогів та батьків, побажала їм наснаги, вміння боротися з життєвими труднощами та долати непередбачувані перешкоди на шляху, побільше щасливих моментів, радості й удачі та здійснення заповітних мрій.

Завершенням свята став традиційний перший шкільний дзвінок.