У НВЦ «Планетарій» відбувся круглий стіл на тему «Сучасна астрономічна наука і астрономічна освіта молоді», учасниками якого стали викладачі та студенти факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова.

Засідання розпочалося зі вступного слова декана факультету фізики, математики та інформатики кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Махомети та доктора педагогічних наук, доцента кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Ігоря Ткаченка.

Учасники круглого столу виступили з доповідями на такі теми: «Фотометричні каталоги BD і HD» - Круглик Т. (магістр, НПУ імені М. Драгоманова); «Нові екзопланети системи Траппіст - 1» - Пріц В. (магістр, НПУ імені М.Драгоманова); «Місія MarsOne» - Підгорний О. (магістр, УДПУ імені Павла Тичини); «Свята астрономія» - Постовик Д. (студентка 4 курсу УДПУ імені Павла Тичини). Доповіді студентів видались захоплюючими та цікавими і викликали великий інтерес й багато запитань в учасників круглого столу.

Присутнім на науковому заході майстер-клас «Шляхи реалізації шкільної астрономічної освіти» провів дійсний член (академік) НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Михайло Мартинюк.